Menu

Kolejová technika

NABÍDKA VOZOVÉHO PARKU

Máme k dispozici následující železniční vozy:

  • 68 přepravních vozů k soupravě dlouhých kolejnic SDK II
  • 2 manipulátory kolejnicových pásů
  • 4 plošinové vozy

Nemusíte se obávat, zda zásilka odeslaná volným podejem dorazí včas. Garantujeme Vám včasnost doručení kolejnic na místo určení.


29 našich vozů je v režimu RIV. Lze s nimi přepravovat kolejnice z a do zahraničí. I u nich nabízíme možnost krátkodobých a dlouhodobých pronájmů.
PŘEVÁŽENÍ KOLEJNICOVÝCH PÁSŮ

Převážení kolejnic pomocí soupravy SDK II

SDKII je ucelená souprava nákladních vozů upravených pro přepravu jak kolejnic, tak dlouhých kolejnicových pásů, dále speciálních vozů s manipulátorem a vyměňovacím vozíkem. 

Pomocí nich je možné provádět nakládání kolejnic různých délek (od 10 bm do 300 bm) bez pomocí jeřábů. (vhodné hlavně v místech, kde jeřáby nejsou nebo není možno zajet do koleje). Po převozu na místo určení opět bez pomocí autojeřábů šetrně kolejnice složit. Kolejnice jsou taženy po válečcích, takže nedochází k jejich poškození a odírání, jako v případě, že jsou skládány z normálních vozů a jsou taženy po dřevěných nebo železných prokladech, či oplenech.

Použitím soupravy SDK II nedochází při manipulacích s kolejnicemi k jejich nepřípustným ohybům.
Nabízíme rozvoz jak po celém území České republiky, tak i do zahraničí. Je možno dle dohody nechat kolejnice několik dní naložené, bez účtování poplatku za vozy a složit je ve správný čas dle výlukových a dalších potřeb.