Menu

Aktuálně

Ahoj,

jsem hroch HUGO z Duchcova. Holky a kluci ze svařovny si mě pořídili abych Vás pravidelně informoval o tom, co se u nás děje. Každou chvíli je to něco, takže se nezastavím.                   Zlatě doma v Africe :)


A tady už jsou lávky v plné parádě :-) myslím, že se můžu pochválit a samozřejmě i ty moje kluky ze svařovny, kteří to tak fajně dotáhli do finiše :-)Mezitím, co jsem budoval novou halu pro svařování konstrukcí jsem také musel zrealizovat výrobu 4 návěstních lávek do Radotína, musím Vám říct, že to byla fuška. Pronajal jsem si výrobní prostory, začal spolu s kolegy zámečníky a svářeči usilovně řezat, svařovat a montovat a nakonec se nám všem společně dílo podařilo dotáhnout do zdárného konce. Na kterém nás čekal opravdový oříšek, montáž lávek proběhla v nočních výlukách, takže jsme se vybavili osvětlením a šli jsme na to a tady už na fotkách vidíte, jak to všechno probíhalo:
Shora je na svařovnu taky pěkný pohled


Byla to dřina, ale dneska už můžu říci, že to, co jsem si vysnil, se mi podařilo a už stačí dotáhnout jen vybavení a drobnosti a v nové hale se může začít vyrábět :-)Ahoj,

tak je to tady :). Letos v březnu oslavím ve svařovně 15 let   od chvíle, kdy jsem se jako hroch přistěhoval do Duchcova.

A ještě dlouuuho tady budu, takže už za dva roky oslavíme 50 let od doby, kdy jsme tady zahájili provoz:)HUGOV úterý 28.5.2019 HUGO přivítal bagr, který provedl první zemní práce spojené s výstavbou naší nové haly. Jedeme podle plánu a máme z toho radost.... a hned ve středu potom jsem v areálu svařovny přivítal protidrogový vlak. Jsem rád, že jsme se alespoň na chvíli stali partnery tohoto projektu a svoji trochou tak přispěli k prevenci drogové problematiky. V tento den navštívilo vlak 400 lidí z řad studentů, mládeže i dospělích.

HUGO


Pokud Vás zajímá více:

https://www.revolutiontrain.cz


Ahoj, je čtvrtek 30.5. a dnes dohlížím na hydrogeologický průzkum potřebný k výstavbě haly.

Zatím nám to jde pomalu. Nevím, asi nějaká kampaň nebo účelovka?


HUGO


Naše logo se vozí tuto sezonu na rallyovém speciálu Škoda Felicia Kit car. Tak fandíme :) a když náhodou nabourá, tak mu to svařím.


HUGOV minulých dnech jsem bohužel musel i pracovat :-(, ne jen se válet v bahně.

Abych se nenudil, vyměnil jsem 1640m kolejnic na traťové koleji Úpořiny - Řehlovice v obvodu ST Most.HUGO


Ahoj,

dlouho jsem se neozýval, měl jsem dost práce s cerfifikačním auditem ISO. Který jsem teda mimochodem zvládl.

A ještě jsem u toho stihl pořídit do firmy novou služební Fabii. Bude ji užívat kolega Honza a přeju mu s ní samé pozitivní služební cesty :)

...ještě si tam musím nalepit svoji fotku:)


HUGO


Ahoj,

tak jsem si takhle před prázdninami skočil postavit pár přejezdů a položit pár metrů kolejnic do Obrnic u Mostu. Na stavbě je příjemných 38 stupňů ve stínu, takže Afrika:)


Dycky Most!!!


HUGOAhoj,

tak jsem se do toho pustil. Sice nevím kam dřív skočit, ale když už HUGO nemůže, tak přidá :)

Abych mohl začít stavět, musím nejdříve bourat.


HUGO09/2019

Zakázka "Oprava mostu v km 11,16 tr.Sokolov - Kraslice zábradlí" v divizi ocelových konstrukcí se nám opravdu podařila :-)